Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jakie gry wam się najbardziej podobały z 2010-2011r


wołejko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2011

Fable III

wiedzmin2

Red Faction

Crysis 2

Hunted The Demons Forge

Dungeons and Dragons Daggerdale

 

 

2010

Prince of persia Zapomniane piaski

Jus Caus 2

Medal Of Honor 2010

 

 

więcej nie chcę mi się wymieniać

Opublikowano

PES 2011

banner-celtic.gif

Zapraszam na mój profil yt.

www.youtube.com/haaczykk

na którym 'vloguje'

rozmawiam między innymi o sporcie konkretnie o piłce nożnej i nie tylko!!

subskrybujcie !

oraz zapraszam na stronkę fanów Celticu Glasgow:

Opublikowano

Przecież 2011 się nie skończył się jeszcze,

czekajmy na kolejne hity, mi przechodzą dreszcze :D

Pewnie zajebiste gierki wyjdą,

nie mogę się doczekać aż do mego domu przyjdą.

 

Crysis 2 i Minecraft obecnie <3

wsrh2.png

Nie wykonuję zleceń. Jeśli pomimo tego dostałeś ode mnie sygnaturkę, czuj się wyróżniony ^^

Opublikowano

2011

Crysis 2

 

 

2010

Prince of persia Zapomniane piaski

Gta San Andreas download (up by me):

 

Witam

 

Jako iż nieliczni mają GTA SA, a chcieli by mieć i nie płacić pieniędzy za orginał daję wam tutaj moją domenę z uploadem gta sa. Pod tą grafiką naciskacie download i przenosi was na megaupload gdzie czekacie 60 sec i następnie pobieracie już ją na swój komputer.

 

 

ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE FORA BEZ MOJEJ ZGODY!!!

 

Gdy się skończy upload proszę pisać pw up-nę nowy.

 

 

http://gtasanandreasgame.cba.pl/

 

 

 

 

 

seeeey.jpg

 

Nie trawię...

Opublikowano

JAZZ JACKRABBIT 2 KLASYG

 

TE NOWE GÓWNA TO SĄ GÓWNA

 

TE STARSZE GRY RZĄDZĄ A NIE JAKIEŚ SYFY TYPU KRAJZIS 2 CZY JAKIEŚ GTA DLA GIMBÓW BEZ ŻYCIA I MOGĄ SOBIE W VIRTUALU POBIEGAĆ PO ULICACH

Opublikowano

JAZZ JACKRABBIT 2 KLASYG

 

TE NOWE GÓWNA TO SĄ GÓWNA

 

TE STARSZE GRY RZĄDZĄ A NIE JAKIEŚ SYFY TYPU KRAJZIS 2 CZY JAKIEŚ GTA DLA GIMBÓW BEZ ŻYCIA I MOGĄ SOBIE W VIRTUALU POBIEGAĆ PO ULICACH

 

Wyłącz tego jebanego capsa!

 

 

@top

 

Świeży inFamous2

 

1377531174-U173186.png

 

Opublikowano
COD MW3

Już grałeś?

 

Nie rozumiem, po co piszecie tytuły, które jeszcze nie wyszły, albo są starsze niż 2k10?

 

 

Wracając do tematu, to Assassin's Creed II.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...